پرش لینک ها

آوین پویان پالا آب

آوین پویان پالا آب

معرفی شرکت آوین پویان پالا آب

محصول: ماژول غشایی  تصفیه آب، پساب  و فاضلاب شهری 

بنیان‌گذار: آقایان تورج محمدی، ناصر باباجانی و علی بهبودی

تاریخ آغاز فعالیت:  1400/08/11

اقدامات اصلی: 

  1. دریافت مجوز دانش‌بنیان
  2. ساخت و استقرار سیستم تصفیه فاضلاب غشایی با ظرفیت 10 مترمکعب در روز در شرکت ایران‌دارو
  3. ارائه توانایی حذف کامل باکتری و ویروس از پساب تصفیه‌شده
  4. ارائه خدمات پس از فروش (گارانتی و وارانتی) 5 الی 10 ساله برای محصولات
  5. ارائه نتایج عملکردی قابل رقابت با ماژول‌های ساخت ایالات متحده آمریکا
  6. ارائه قیمت 50 درصد نمونه خارجی

ساخت ماژول‌های غشایی

ماژول‌های غشایی الیاف توخالی پلیمری در دو دسته میکرو و الترافیلتراسیون به عنوان قلب فرآیند تصفیه فاضلاب صنعتی و شهری به روش بیوراکتور غشایی کاربرد دارند. این محصول با توجه به سایز حفرات با میانگین 40 نانومتر توانایی حذف کامل باکتری و ویروس از پساب تصفیه شده را دارد و با توجه به این موضوع در مقایسه با سایر روش‌های رایج تصفیه فاضلاب در کشور پساب باکیفیت‌تری برای مصارف بهداشتی و صنعتی در اختیار کارفرما قرار خواهد داد و از این بابت که جنس پلیمر، اندازه حفرات و اندازه هالوفایبر قابل انتخاب و تنظیم است، بر رقبای خود برتری دارد.

در حال حاضر، ظرفیت تولید، 15 متر مربع در روز است و رسیدن به ظرفیت 45 متر مربع در روز، در برنامه توسعه این شرکت قرار دارد. قیمت محصول نیز، 50 درصد نمونه خارجی است.

شرکت آوین پویان پالا آب با تکیه بر دانش متخصصان مجرب خود با ارائه دقیق دستورالعمل بهره‌برداری و پشتیبانی از سیستم بیوراکتور غشایی، خدمات پس از فروش (گارانتی و وارانتی) 5 الی 10 ساله برای محصولات خود پیش بینی کرده است. از دیگر کاربردهای این محصول می‌توان به فرآیندهای فیلتراسیون در پزشکی، نفت و گاز، مواد غذایی و … اشاره نمود.