پرش لینک ها
عقد قرارداد سرمایه گذاری با استارتاپ نانوهم

عقد قرارداد سرمایه گذاری با استارتاپ نانوهم

ششمین قرارداد شتابدهی فراز، در تاریخ 11 آذر 1402 با شرکت نانو طب بهنود (نانوهم) به امضاء رسید. به موجب این قرارداد، شتابدهنده فراز ضمن سرمایه‌گذاری مالی، حمایت‌های معنوی خود را با هدف توسعه فعالیت‌های شرکت مذکور در حوزه‌های مختلف از جمله اخذ مجوز‌های موردنیاز، بازخوردگیری از مشتریان، ثبت برند، و سایر خدمات مرتبط با توسعه فعالیت‌های استارت‌آپ ارائه می‌کند. این مراسم با حضور سرکار خانم دکتر طیبه ظهرابی، مدیر عامل شرکت نانو طب بهنود، و مهندس محمد اصغری، مدیرعامل شتابدهنده، در دفتر مرکزی فراز ونچرز برگزار گردید.

نام محصول
بندآورنده‌های پیشرفته موضعی خونریزی (نانوهِم) (شامل هموستاز استخوان، بانداژ هموستاز، هموستاز جاذب، تامبون بینی، تامبون دندان، پانسمان اولیه/ثانویه)

استارتاپ نانوهم در حوزه تولید محصولات پیشرفته بندآورنده خون‌ریزی در سال 1394 شکل گرفت. این استارتاپ طی چندین سال تحقیق و پژوهش به تکنولوژی پیشرفته در زمینه طراحی و تولید پانسمان‌های نوین دست یافته است. محصول نانوهم، نانوکامپوزیتی نوین و قدرتمند بر مبنای نانوفایبرهای پپتیدی با قابلیت قطع موثر خون‌ریزی است که با هدف ایجاد رویکردی جدید در حوزه محصولات هموستاز بر مبنای به‌روزترین متدهای علمی، طراحی و اختراع آن در سال 1397 به ثبت رسید. استارتاپ نانوهم در ادامه مراحل رشد خود در سال 1399 پیش از شرکت در دوره اعتبارسنجی (دوره پیش‌شتابدهی مرکز تهران سیتی) به‌عنوان تیم برگزیده مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا انتخاب و موفق به دریافت گرنت هوشمند صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری شد.

چشم انداز آینده نانو طب بهنود:

چشم‌انداز آینده استارتاپ نانوهم تبدیل شدن به قطب تولید محصولات بندآورنده موضعی خونریزی در سطح منطقه است. امیدواریم که همکاری میان «فراز» و «شرکت نانو طب بهنود» مسیر دستیابی به این هدف ارزشمند را هموار نماید.

 

پیام بگذارید