پرش لینک ها
عقد قرارداد سرمایه‌گذاری با استارت‌آپ آوین پویان پالا آب

عقد قرارداد سرمایه‌گذاری با استارت‌آپ آوین پویان پالا آب

پنجمین قرارداد شتابدهی فراز، در تاریخ 1 آبان 1402 با شرکت دانش‌بنیان آوین پویان پالا آب به امضاء رسید. به موجب این قرارداد، شتابدهنده فراز ضمن سرمایه‌گذاری مالی، حمایت‌های معنوی خود را با هدف توسعه فعالیت‌های استارت‌آپ مذکور در حوزه‌های مختلف از جمله اخذ مجوز‌های موردنیاز، بازخوردگیری از مشتریان، ثبت برند، و سایر خدمات مرتبط با توسعه فعالیت‌های استارت‌آپ ارائه می‌کند. این مراسم با حضور آقای دکتر ناصر باباجانی، مدیرعامل شرکت آوین پویان پالا آب، و مهندس محمد اصغری، مدیرعامل شتابدهنده، در دفتر مرکزی فراز ونچرز برگزار گردید.

پژوهشگران شرکت آوین پویان پالا آب با بیش از 5 سال تحقیق و پژوهش در زمینه روش‌های نوین تصفیه فاضلاب علاوه‌بر ثبت پتنت خارجی و چاپ مقالات بسیاری در ژورنال‌های معتبر علمی و سطح اول دنیا، توانسته‌اند به فنوری تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی با روش‌های نوین غشایی دست یابند و با بومی‌سازی این فناوری با صرف هزینه اندک، آب واحدهای صنعتی همچون پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌ها، داروسازی‌ها، کارخانه‌های صنایع غذایی و غیره را با راندمان 90 درصدی در فضای عملیاتی محدود و کوچک، بدون مخاطرات زیست‌محیطی تصفیه و برای استفاده در همان فرایند‌ها و حتی به منظور آشامیدن، به چرخه مصرف بازگردانند.

امیدواریم که همکاری میان «فراز» و «شرکت دانش‌بنیان پویان پالا آب» به حفظ و صیانت بیشتر از محیط‌زیست و بهره‌مندی بهینه‌تر از منابع آب کشور منجر گردد.

 

پیام بگذارید