پرش لینک ها

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو

نمایشگاه فناوری نانو (2023 Iran Nano )، رویدادی که در آن فناوران حوزه “نانو” آخرین دستاوردهای خود را جهت معرفی به بازدیدکنندگان، علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران به نمایش می­‌گذارند. توسعه و گسترش بازار هدف، تعامل با سایر فناورها و سرمایه­‌گذارها و معرفی خدمات و محصولات، بخشی از اهداف فناوران و شرکت‌ها و مجموعه‌هایی می‌­باشد که هر ساله در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید. در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۲ بیش از ۹۰ شرکت فعال در حوزه نانو حضور داشتند و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه را به بازدیدکنندگان ارائه دادند. رونمایی از محصولات جدید نانویی، امضای قراداد در زمینه توسعه فناوری، بازدید مسئولان، برگزاری مسابقه، رویدادهای علمی و بازدیدهای دسته‌جمعی بخشی از برنامه‌های بزرگ‌ترین رویداد نانویی کشور در سال جاری بود. شتابدهنده فراز امسال از دو مسیر مجزا در نمایشگاه حضور داشت؛ شرکت‌های پورتفوی سرمایه‌گذاری شتابدهنده با حضور در طبقه دوم سالن خلیج فارس به نمایش محصولات و دستاوردهای خود پرداختند. فراز همچنین در طبقه اول سالن خلیج فارس نیز حضور داشت و خدمات شتابدهی خود را جهت اطلاع بازدیدکنندگان، طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه ارائه داد.

بازدید مسئولان هلدینگ صنایع نانو تک آینده(صنتا) از غرفه فراز در چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو

در طول برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو، چند تن از مسئولان محترم هلدینگ صنایع نانو تک آینده (صنتا) جهت بازدید در زون فراز ونچرز در طبقه اول سالن خلیج فارس حضور پیدا کردند.

در سومین روز از برگزاری نمایشگاه فناوری نانو، جناب آقای دکتر سجادی ریاست محترم هیئت مدیره هلدینگ صنتا به همراه جناب آقای دکتر معنوی مدیرعامل محترم صنتا جهت بازدید، در نمایشگاه حضور داشتند. ایشان در جریان بازدیدشان، آخرین وضعیت دستاوردها، پیشرفت‌ها، موانع و چالش­‌های هر یک از شرکت‌های تابعه را جویا شدند.

 

پیام بگذارید