پرش لینک ها
امضای تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین فراز ونچرز و برسام‌ تک

تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین شتابدهنده فراز ونچرز و هلدینگ برسام‌ آفرین تک

امضای تفاهم‌نامه همکاری  فی­‌مابین شرکت “راهبر  نوآوری و فناوری فراز به نمایندگی آقای محمد اصغری مدیر عامل فراز ونچرز” و شرکت “سرمایه­‌گذاری خطر پذیر برسام آفرین تک به نمایندگی آقای محسن صدری، مدیر عامل شرکت برسام تک”، در چهاردهمین نمایشگاه‌ بین‌المللی فناوری نانو، در تاریخ 15 آبان ماه 1402 صورت گرفت.

از جمله محورهای همکاری در این تفاهم‌نامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تبادل و معرفی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های پرتفو با یکدیگر
  2. هم‌سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های فناورانه
  3. استفاده از ظرفیت طرفین در زمینه ارزیابی و راهبری استارتاپ‌های پرتفو

 

شرکت راهبر نوآوری و فناوری فراز:

فراز ونچرز اولین شتابدهنده تخصصی در حوزه فناوری نانو می­باشد. این شتابدهنده فعالیت خود را از تیرماه سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است و با اختصاص سرمایه‌ بذری و خدمات معنوی به استارت‌آپ‌ها، از ایده­‌ها و طرح‌های فناورانه حمایت می­‌کند. فراز ونچرز کمک می‌­کند تا استارت­‌آپ­‌های نوپا نمونه اولیه­ محصول (MVP) خودشان را در بازار ارزیابی کنند یا مقیاس تولیدشان را افزایش دهند و بتوانند مجوزهای لازم را طی دوره یک ساله شتابدهی دریافت کنند و نمونه اولیه محصول خود را بهینه سازند تا در نهایت به سطح بالاتر سرمایه­‌گذاری معرفی شوند.

هلدینگ سرمایه‌گذاری برسام تِک :

برسام تک در سال 1399 با هدف سرمایه‌­گذاری در طرح­‌های فناورانه و شرکت‌­های خلاق که در زمینه فناوری­‌های NBIC  فعالیت می‌کنند و در این مسیر نیازمند تامین سرمایه و مدیریت کسب‌وکار هستند، تاسیس شد. برسام تک اعتقاد دارد در آینده‌ای نه چندان دور، مجموعه‌­های موفقی از بطن همکاری‎‌های مشترک با فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان متولد خواهد شد که در عرصه داخلی و بین‌المللی می‌توانند سهم بالایی در گسترش اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشند.

فعالیت طرفین به‌صورت تخصصی در حوزه نانو فناوری می‌باشد و امید است با امضای این تفاهم‌نامه، گامی بلند در مسیر رشد و توسعه استارت‌آپ‌ها و طرح‌های فناورانه نانویی کشور برداشته شود.

پیام بگذارید