پرش لینک ها
نمایشگاه اینوتکس فرصت مناسب برایارتباط با شتابدهنده‌های استارتاپی

حضور فرازونچرز در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس

طی چهار روز حضور فعال شرکت فرازونچرز در نمایشگاه اینوتکس، که در تاریخ 19 لغایت 22 اردیبهشت ماه، واقع درمحل پارک علم و فناوری پردیس برگزار شد، افتخار این را داشتیم تا خدمات خود را برای بازدیدکنندگان ارائه دهیم.

همانطور که مستحضر هستید، این نمایشگاه در حال شکل‌ دهی بزرگترين گردهمایی شركت‌ها و استارتاپ‌های نوپا و نوآور در منطقه جنوب غرب آسیا می‌باشد. توانمند سازى كارآفرينان از طريق ارائه موفقیت‌هایشان، تامين منابع مالى، پيدا كردن مسير مناسب جهت ورود به بازار کار و نیز برقرارى ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزارى اين رویداد است.

به صورت کلی می‌توان هدف شرکت راهبر نوآوری و فناوری فراز(فراز ونچرز) از حضور در این نمایشگاه را آشنایی با طرح‌ها و استارت‌آپ‌های نوآور در حوزه نانو تکنولوژی، فراهم‌ سازی بستر سرمایه‌گذاری و شبکه‌سازی با سایر فعالان این اکوسیستم دانست. این امر باعث رشد ایده‌های دانش‌بنیان و همچنین فراهم‌ سازی بستر تولید ثروت از علوم دانشگاهی و همینطور : ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه‌ها و صنایع می‌گردد. به همین منظور ما برای تجاری سازی محصولات دانش‌بنیان و ورود آنها به بازار چاره‌ای اندیشیده‌ایم.

اعطای سرمایه‌ بذری ، خدمات منتورینگ و راهبری، شبکه‌سازی و برندینگ بخشی از حمایت‌های فرازونچرز از ایده‌های فناورانه است

در پایان خاطرنشان می‌شود که حضور استارت‌آپ‌های فناورانه در این نمایشگاه و معرفی خود به سرمایه‌گذارها، می‌تواند سبب فراهم آمدن فرصت‌ شکوفایی در جهت اجرایی کردن ایده‌هایشان گردد. فلذا اگر به ‌دنبال راهی برای عملی کردن ایده‌های خود هستید، شرکت در این قبیل نمایشگاه‌ها می‌تواند بستر مناسبی برای برقراری ارتباط با شتاب‌دهنده‌های استارتاپی و سرمایه گذارانی نظیر فرازونچرز، باشد.

پیام بگذارید